Eyüp Böcek İlaçlama – Eyüp İlaçlama

Eyüp Böcek İlaçlama – Eyüp İlaçlama

En eski yerleşim yerlerinden olan Eyüp böcek ilaçlama konusunda muhakkak destek alınması gereken bir yerdir. Haşereli bir ev kaderiniz değildir.

Eyüp böcek ilaçlama kapsamında eski evler ve işyerleri başta olmak üzere birçok mekanın kapsamlı bir ilaçlama yapılarak arındırılması gerekir. Yeni taşındığınız bir evde temizliğe başlamadan önce yaptırmanız gereken ilk şey ilaçlamadır. İlaçlama yaptırmadan yeni evinize taşınmamanız gerekir. Bazen mevcut evlerde eşyaların içine saklanmış böcekler görülebilir. Bu durumda da hızlı biçimde ilaçlama yapılması gerekir. Sonrasında ise ilaçlama uzmanının önerdiği şekilde temizlik hizmeti yapılmalıdır.

Eyüp İlaçlama

Restoranlardan gıda üretim firmalarına, evlerden depolara kadar her mekanın ilaçlaması Eyüp ilaçlama ekibimiz tarafından yapılır. Bununla birlikte açık alanların da ilaçlanması yapılır. Balkon, teras ve bahçe gibi alanlarınız da özel ekiplerimiz tarafından ilaçlanmaktadır. İlaçlama sonrası yapılacaklar hususu da son derece önemlidir. Bu yüzden ekibimizin siz ifade edeceği konuların dikkatle yerine getirilmesi gerekecektir.

İlaçlama Sonrası Temizleme

Mekanın ilaçlanması sonrasında temizliği de son derece önemlidir. İlaçların etkisinden kurtulmak ve temizliğin etkin biçimde sağlanması için gereken temizleme işlemlerinin önerilen şekilde yapılması gerekir. Bazen ıslak ve kuru temizlik bir arada yapılarak detaylı bir temizleme sağlanır. Özellikle iç kısımların sorunsuz olarak temizlenmesi, köşe ve diplerin iyice ilaç kalıntıları ve böcek ölülerinden arındırılması gerekir. Temizleme ve detaylı arındırma sonrasında koruyucu olarak önlem alınıp yılda bir ya da iki kez ilaçlama işinin tekrar edilmesi gerekir.

Profesyonel Ekipman Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarla ilaçlama yapan eğitimli personellerimiz, öncelikle keşif için gelerek izleri takip eder. Buna göre haşerelerin giriş çıkış noktalarını inceleyerek ekipmanlarla uygulamaya gelir. Bazen 3-4 saat mekandan ayrılmanız ve girmemeniz gerekebilir. Evcil hayvanlarınız varsa başka bir yerde beklemeniz ve evi temizlemeden girmemeniz gerekir. Bu durumda önceden bilgilendirilirsiniz.

Böcek ilaçlama Eyüp bölgesinde güvenle tercih edeceğiniz firmamız tarafından yapılmaktadır. Eğer bizi tercih ederseniz, her zaman güvenle tercih edeceğiniz ekibimiz size yardımcı olacak mağdur olmanızı önleyecektir. Hemen bize ulaşın, böcek ve fare gibi zararlılardan kurtulmak için harekete geçin.

Bir önceki yazımız olan Esenyurt Böcek İlaçlama – Esenyurt İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.