İlaçlama Firması Seçerken Dikkat Etmemiz Gerekenler

İlaçlama firması denilince haşerelerden kurtulmak için tek seçenek gibi dursada bazen yanlış ilaçlama firmaları sorununuzu çok fazla arttırabiliyor.Öncelikle ilaçlama firmasıyla anlaşmanız için ruhsatlı ve sağlık bakanlığı onaylı olması önemlidir. Sizlerin sağlığınızı emanet ettiğiniz ilaçlama firmasının kullandığı ilaçlar sağlık bakanlığı tarafından onaylı ve kalitelimidir.Uzman bir kadroylamı çalışacağınız çok önemlidir. Bünyesinde ziraat mühendisi olan firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.İlaçlamayı yapanlar arasında mesul müdür ve ekip sorumlusu tarafından olmalı veya mesul müdür gözetimi altında yapılıyor olmasıdır.
İlaçlama bittikten sonra yapılan işle ilgili size belge verilmesi ne yapıldığını ve nasıl ne şekilde yapıldığını görmeniz sağlanmalıdır.
İlaçlama yapılmadan önce evde yaşayanlar hakkında bilgi alınıp alınmadığına dikkat edilmelidir. .(astım hastalığı olan veya 0-6 yaş grubu çocuk vb) önemlidir. ve kesinlikle sertifikalı ilaçlama firması olmalıdır. Çünkü unutmayın sağlığınız her şeyden önemlidir.

Doğru İlaçlama Firması Neden Önemlidir ?

Kaliteli ve güvenilir ilaçlama şirketinden hizmet almanız durumunda hem sorununuz bitecek hem de sağlığınıza , eşyalarınıza zarar gelmeden bu işlem yapılacaktır.Bu sebeple doğru ve kurumsal bir firmadan hizmet almak son derece önemlidir.Aksi takdirde bunların tam tersi olabilir.Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her zaman kendini geliştiren firmamız Türkiye’de ve dünyada ilaçlama ile alakalı seminerlere katılan ve bilgisinin üstüne bilgi katmak daha iyi nasıl böcek ilaçlama yapılabilir sorusuna kendi içinde cevap vermek için faaliyetlerde bulunmaktadır.Doğru ilaçlama firması seçimini bir haşere ile anlatmak gerekirse ;

Günümüzde fareler insanların yaşadığı ve yediği besinlerden beslenerek bizlerle birlikte yaşarlar bu nedenle bu hayvandan hastalık bulaşması olası bir durumdur.Fare gördüğümüzde müdahale etmemeliyiz uzman kadromuz Yüce ilaçlama tarafından gelinerek belirli etütler yapılarak tespiti sağlanıp gerekli müdahale ekibimiz tarafından yapılır.Gerekli ilaçlama yöntemleri uygulanır ve daimi kontrolü sağlanıp probleminize kesin çözüm uygulanır. Müdahaleyi kendimiz sağlamamız durumunda zararları büyük olabilir. farenin zehirlimi olduğu yoksa hangi duruma nasıl reaksiyon verebildiğini ancak bu işte uzmanlaşmış ilaçlama firması tarafından belirlenebilir.İlaçlama evimiz ve ailemiz tarafından çok önemli bir etkendir.Bu gibi ortamda yaşamak belkide bir hastalıkla yaşamamızı neden olacaktır.Kemirgen olduklarından eşyalarınızada zarar vermesi olası bir durumdur.Hem maddi hem manevi zararı olan bu kemirgenlerle siz ugraşmayın ve tehlikeyi arttırmayın.Görüldüğü gibi İlaçlama Firması Seçerken Dikkat Etmemiz Gerekenler sorusu son derece önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Site ve Apartman İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.